Leden 2015

Jak být fit

11. ledna 2015 v 10:28 | Alex
Hodně lidí hlavně v tomhle období, zimě, trpí únavou, bolestmi hlavy a tak. A mě napadlo napsat pro Vás článek jak být, nebo se aspoň cítit fit. Jenom chci na začátek upozornit, že tohle jsou pouze mé rady a rady co pomohly mě.

Den začněte vodou s citronem! :)
Ještě před tím než si dáte kávu a váš oblíbený koláč nebo míchaná vajíčka na snídani, si vypijte skleničku vody, nejlépe s citronem. Nastartuje vám to metabolismus a dodá energii.

Dobrý spánek!
Nezapomeňte, že spánek je pro naše tělo velmi důležitý. Každý má jinak počet hodin spánku, co mu stačí.

Smějte se!
Je dokázáno, že smích dodává energii a zlepšuje náladu. Je druhou největší pozitivní energií..hned po lásce.

Cvičte!
Cvičení je pro mě největším zdrojem naplnění, spokojenosti a energie. Cítíte se, že se vám nic nedaří? Zacvičte si! Nebo se alespoň běžte proběhnout.

Nezapomínat na důležité látky pro naše tělo!
Neměli bychom zapomínat na důležité vitamíny jako A,C,E , které najdete převážně rybíz, vodní meloun a podobně. Tyto látky pomahají zvýšit a zlepšit imunitu. Neměli bychom zapomínat ani na vitamín C (dnes už i v prášcích) nebo na velmi důležitý vitamín "štěstí" D (slunce), ani na zinek a bílkoviny.

add a caption

Jsem zpět aneb víc štěstí než rozumu

10. ledna 2015 v 15:25 | Alex again
Ahoj,
tímhle chci pozdravit všechny co mě před rokem a něco podporovali v tom co dělám, nebo mi drželi palce. Ti, kteří mě znají, nebo aspoň jsou fanoušky tohohle blogu vědí moc dobře. Ještě v prosinci 2013 jsem byla silně rozhodnuta o tom že chci být anorektička. Naštěstí se mi tolik nepodařilo zhubnout a časem jsem přišla na to, že je to naprostá PITOMOST. Tvrdou prací a tréninkem se shodíte 100x rychleji a zravěji, než když budete celé dny o hladu. Na tohle naše tělo prostě není stavěné.

Všechny články z mé 'pro ana' sféry tu zůstanou, ale chci, abyste věděli, že tento směr už nepodporuji.
Prosím holky, jestli některá z vás má toto rozhodnutí zkusme si napsat. Můžete mi napsat třeba na můj nový ask: http://ask.fm/xxalexxy . Ráda vám se vším pomůžu a rozhodně vám nebudu říkat, že vaše rozhodnutí je špatné. Jsou to vaše těla.

A já? Už asi půl roku žiju zdravější život, haha, teda.. aspoň se pokouším a zlepšuji se den o de dne. Cvičím každý den, ale zbytek mi zatím moc nejde. Hlavně z toho důvodu, že mám rádat se bavit (kalby, hah). Do zítra všechno na blogu upravím a předělám, snad se vám to bude líbit. Chci se tu s vámi podělit nejen o mé cvičení, jídlo a tak, ale i o můj denní život a o outfity.

DOUFÁM, ŽE MI DÁTE DRUHOU ŠANCI...