Duben 2013

Again again!

28. dubna 2013 v 16:07 | Alex |  Me
Holčiny, vracím se zpátky! Týden jsem tu nebyla, ale už mě přešli deprese a jsem v plné síle zpátky! Doufám, že jste na tom dobře a, že se držíte. Já teď budu začínat od znova (znovu). Tady ten obrázek teď tenhle měsíc budu plnit, která jde do toho se mnou?
00_large

Depression (jdu zvracet)

23. dubna 2013 v 19:26 | Alex |  Me
Holky, vím, že některé z vás zklamu, ale já už nemůžu! Dneska jsem se zase strašně moc přežrala! Měla jsem dokonce čokoládu a bonbony! Jím dokonce víc než, když jsem ještě nebyla pro ana! Takže se vám moc omlouvám, ale prostě už se jdu vyzvracet... Vidím to teď jako jediné možné řešení. Nejsem na sebe hrdá, nechci to nikdy opakovat, ale pro teď to snad tak moc vadit nebude. Teď si jdu na netu najít jak se vyzvracet, protože já to sama od sebe neumím. Kdyby jste měli nějaké zkušenosti prosím napiště mi jak.

Large

Víkend = přežíračka

22. dubna 2013 v 15:25 | Alex |  Me
Holky, o víkendu jsem se sem ani neopovážila napsat, protože by to byla ostuda. Tolik co jsem toho o víkendu snědla by někdo nesnědl za celý život! Mo mojim velmi zdařilém týdnu jsem to celý podělala blbym víkendem! Ach, jo. Asi vážně začnu zvracet a stanu se mia. Nechci, vážně ne, ale prostě potřebuju zhubnout a takhle to nepůjde.

Large

17.4 2013

17. dubna 2013 v 18:50 | Alex |  Jídelníček
Dneska vám sem zase přidávám jenom jídelníček, protože nemám čas napsat pořádný článek a stejně se vám chci zase pochlubit, že jsem vydržela už druhý den bez jídla! Nebo spíš bez jediného sousta, protože k tomu, že to takhle vydržím mi hodně pomáhá metoda chew and spit, jinak bych to asi nezvládla. Prostě, když mám opravdu hlad dám si to do pusy, ale potom to vyplivnu. Nikomu to rozhodně nedoporučuju (pokud tento článek čte někdo kdo není pro ana), protože z toho pak můžou být opravdu problémy a vůbec z celých těch mých hladovek, ale prostě už chci mít pod 50 kg!

Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: Kafe (s dvěmi lžičky cukru), voda, limonáda, ice tea, mléko
Pohyb: 50 sedů-lehů, 50 posilování stehna


16.4 2013

16. dubna 2013 v 18:45 | Alex |  Jídelníček
Holky, dneska se vám musím pochlubit, zvládla jsem celý den nejsít! Jsem na sebe docela hrdá, protože včera jsem to trochu přehnala a říkala, že dneska se do toho pořádně dám a opravdu se tak stalo a jsem ráda, že jsem to dokázala dodržet. Máma mi sice ráno vnutila snídani, ale díky chew and spit se mi podařilo nesníst to a vydržet tak celý den bez jediného sousta.

Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Pití: Voda, zelený čaj, mléko
Pohyb: 100 sedů-lehů, 20 dřepů, 50 posilování stehna, 50 posilování lýtka

Tumblr_m7as6y9tpi1qaqf19o1_500_large

Sunny day

15. dubna 2013 v 16:39 | Alex |  Tak různě
Dneska je strašně krásně a mě to dobíjí energii. Hned mám lepší náladu, když vidím tu modrou oblohu a jëště lepší jí mám, když vyjdu ven a začne na mě pražit sluníčko. Myslím, že po tý dlouhý zimě jsme to všicni potřebovali. Špatné ale je, že já jsem ještě neschodila a bojím se chodit v šortkách s mými 54 kily. Ale na druhou stranu je to pro mě motivace, která bohužel zatím moc nefunguje, protože za dnešek už jsem toho snědla... Ale od zítřka už začnu opravdu na tvrdo! Jedno jídlo denně maximálně a hodně cvičení!

6cde0dca2fd996cdd68664a249f87764_large

Sunday

14. dubna 2013 v 9:04 | Alex |  Tak různě
Jak jsem předpovídala včera jsem to totálně podělala tak se dneska musím víc hlídat, i když jak určitě víte o víkendech je to vážně těžký. Doufám, že aspoň vy jste nějak tu sobotu přežily bez přežíraček. Dneska musím vypadnout s kamarádama ven jinak by se opakovala to, co se stalo včera a to vážně nechci. Takže hned po obědě jdu s kamarády a doufám, že mě budou držet dál od jídla. Dopoledne tu budu a možná předělám něco na blogu, nějáké okraje nebo tak něco. A nevím proč, ale cítím se strašně nervozní a vystresovaná, tak si půjdu něco namalovat, protože to mě vždycky uklidní. Vzít do rukou tužku, papír a začít malovat co mě napadne.

Tumblr_ml80u6p3xl1qehdyfo1_500_large

Lazy saturday

13. dubna 2013 v 12:04 | Alex |  Me
Dneska chci jenom odpočívat a být na blogu. Vím, že to dnes zase podělám, protože je víkend a víkendy jsou pro mě strašně těžké, protože mi rodiče pořád cpou jídlo a tak, ale snad neujedu tolik. O víkendech si nemůžu pomoct, ale prostě pořád myslím na jídlo, takže asi si budu muset pustit nějaký film zalehnout do postele, projíždět si we heart it a být na blogu. Zítra (nebo možná ještě dneska) vám sem napíšu můj nápad na "5 denní plán" snad vás to bude zajímat. A chtěla bych vám všem ještě poděkovat za to, že mi držíte palce, že to zvládnu, za podporu a za vaše rady, protože ty mi jsou opravdu nejvíc užitečné a jsem za ně vážně ráda. Prostě vy, všechny holčiny co mají pro ana blogy tak jste skvělý a děkuju vám, bez vás bych už dávno skončila.

Tumblr_m1m3gqcfxg1qciisuo1_500_large

Tipy a triky 2

12. dubna 2013 v 20:37 | Alex |  Pro ana
- Když máš hlad a kručí ti v bříšku prostě se do něho malinko bouchni, přestane to.
- Když máš hlad a nechceš pokazit svoji dietu tak si vem kostku ledu, rozkousej ji a tělo si bude myslet že přijmulo potravu
- Pij vodu, nemá žádné tuky a cukry a tuk se vyplaví
- Udělej si denně pár cviků na zpevnění svalů
- Když máš chuť na sladké tak si před sebe dej dva obrázky štíhlí a tlustý hned v tu chvíli budeš vědět co chceš
- Když máš hlad tak se něčím okamžitě zaměstnej
- Čisti si zuby, nikdo přece nechce míchat chuť zubní pasty a jídla dohromady
- Když už budeš opravdu zoufalá a budeš chtít nějaké jídlo tak to prostě rozkousej, ale pak to vyplivni, na tý chuťi si pochutnáš a nepřibereš

Accessories-bohemian-boho-hippie-favim.com-677098_large

1. den od nového začátku

10. dubna 2013 v 15:42 | Alex |  Me
Ano, vím, že tímto článkem naprosto všechno podělám, protože to zakřiknu, ale podělit se o to přeci musím. Tak první den od nového začátku je zatím skvělý. Ráno jsem si dala jeden kousek takových tvrdých chlebů jsou ze zdravé víživy tak snad to k něčemu bude. A teď už nemám v plánu něco jíst. Zkusím takhle být 7 dní a jestli to zabere tak budu pokračovat a jestli ne tak bych zkusila nějakou tu zvláštní dietu třeba dietu modelek a nebo jsem na jednom blogu teď četla o jaké si mléčné dietě a znělo to opravdu zajímavě a lákavě. A škola? Opravdu to tam nemám ráda, těším se na prázdniny! Doufám, že všechno vyjde podle mých plánů. Ještě 82 pokud se nepletu, ale mám z prázdnin i velké obavy... Bojím se, že nezhubnu a, že se s mojema špekama budu muset producírovat na pláži. Ale snad to něják s tím hubnutím dobře dopadne.

Tumblr_ml03s9kyya1s4iwulo1_500_large

Začínám od znova

8. dubna 2013 v 16:43 | Alex |  Me
Vím, že jsem tu zase týden nebyla a to proto, že jsem vůbec nehleděla na to, že jsem pro ana a jedla jako nepříčetná. Ale začínám úplně na novo a budu sem častěji psát pokud možno tak každý den. A hubnutím taky - prostě všechno od znova. Tak mi držte palce. Teď jdu oběhnout AFFS a potom sem možná napíšu ještě nějaký článek ohledně pro ana a nějakých typů a rad kolem toho.

Tumblr_mkxnuujehw1rqchk9o1_500_large

I'm back

1. dubna 2013 v 16:33 | Alex |  Me
Omlouvám se, že jsem tu přes týden nebyla, ale byla jsem na horách. Dneska oběhnu všechny AFFS, odpovím vám na komentáře a přidám sem ještě něco, abych dohnala těch deset dní co jsem tu nebyla. S pro ana pořád pokračuji, i když to zatím moc nejeví žádné výsledky a hlavně moje strava přes Velikonoce tak opravdu nevypadala. Kdyžtak mi do komentářů napište jak si vedete vy a kolik kilo jste celkově zhubly.